Uitslagen 2021

Bij de virtuele Annendaalloop heeft iedere deelnemer voor zich een prestatie neergezet. Het overzicht van de deelnemers, met hun prestatie(s) tref je hieronder aan.

Dank aan alle deelnemers voor het loggen van hun prestatie en, in het bijzonder, voor het steunen van de Voedselbank, het goede doel van deze Annendaalloop.

Certificaat opvragen

Heb je jouw prestatie op de virtuele Annendaalloop gelogd?
Dan kun je nu jouw certificaat downloaden.
Gebruik daarvoor de link die je na het loggen per e-mail hebt ontvangen.

NaamLeeftijdWoonplaatsOnderdeelTijd
Ernest Smit55Melick1/4 M00:47:15
Emile van den Elshout57Herkenbosch5 km00:25:38
Marina Smeets Vranken56Geleen1/4 M00:56:59
Ronald Hoogeboom50Havert1/4 M00:50:22
Ron Knieps51Montfort1/4 M00:52:30
Cees Bontekoe55Posterholt1/2 M02:11:14
Bas Sonnemans44Herten1/4 M00:45:28
Marcel Janssen44Posterholt1/4 M00:45:46
Jos Coenen52Posterholt1/4 M00:49:00
Roger Cremers44Melick1/4 M00:54:00
Philipp Prinz44Heinsberg1/4 M00:53:42
Henri Groote48Hoogeveen1 km00:06:23
Nicole Weijers51Susteren1/4 M01:01:00
Herbert Küppers52Gangelt1/2 M01:41:27
Eric van Mierlo54Roermond1/2 M01:36:10
Ralf Dohms52Aachen1/2 M01:40:27
Henk Maeghs59Steyl1/2 M01:45:15
Hubert Jakobs45Hückelhoven1/4 M00:57:40
Marcel Schmitz51Posterholt1/4 M00:51:53
Jack Stoffels64Koningsbosch1/2 M01:50:26
Andy Schürlein53Mönchengladbach1/4 M01:02:37
Jos Hintzen59Maria Hoop5 km00:40:36
Maxwell Bayer17Huizen1/2 M01:16:28
Sem Schmitz9Posterholt1 km00:05:19
Gertie Leenen63Herten1/4 M01:01:00
Cor Segers66Ittervoort1/4 M01:13:47
Peter Gerardts59Posterholt5 km00:23:25
Frits Uphus60Vlodrop1/4 M00:57:11
Leon van Birgelen48Posterholt1/4 M00:56:10
Laurens Bijl46Melick1/2 M01:36:00
Jack Mestrom52Sint Odilienberg1/4 M00:45:42
Henk Engelen65Vlodrop1/4 M01:02:07
Lindy Feitsma36Sittard1/4 M01:08:34
Karina van de Goor46Merkelbeek1/4 M01:10:00
Wil Dijkstra59Sittard1/4 M01:03:24
Jos Tummers62Sittard1/4 M01:10:25
Gerhard Heusinkveld60Sittard1/4 M01:09:37
Jos Tummers62Sittard1/4 M01:10:25
Toine Theunissen52Posterholt1/4 M00:56:52
Jack Sijbers51Herten5 km00:30:53
Peter Bruijnen55Sint Odiliënberg1/4 M00:55:19
Claudia Vergoossen46Echt1/4 M00:56:52
Antonie Corbeij48Herten1/2 M01:35:15
Sjoerd Geraets43Herten1/2 M01:44:00
Annemiek Veneklaas Slots59Posterholt5 km00:55:02
Mariet Ortan-Snellens61Roermond1/4 M01:07:41
Ruby-Lex Hoefnagels63Roermond1/4 M00:59:57
Rosie van Loon67Elsloo1/4 M01:19:26
Corinne Peters31Roermond5 km00:40:00
Cash Smeets32Posterholt5 km00:26:30
Marcel Peters61Posterholt5 km00:40:00
Ties Geraedts13Swalmen1,5 km00:05:13
Renee Hinssen27ThomashuisG-Loop 1 km00:11:47
Shawna de Swart28ThomashuisG-Loop 1 km00:13:46
Ruud Swinkels31ThomashuisG-Loop 1 km00:16:10
Fons Pijls47ThomashuisG-Loop 1 km00:16:10
Alice van Soest50ThomashuisG-Loop 1 km00:14:26
Dennis Geraedts45Swalmen5 km00:18:25
Wim Cox57Roermond1/4 M00:55:17
Paul Lenaers57Posterholt1/4 M00:52:16
Anouk S31Maria-Hoop5 km00:30:20
Kristian Lanske39Hückelhoven5 km00:24:54
Dirk Bouts40Roermond5 km00:29:47
Ron van Baden51Montfort5 km00:30:00
May van der Elsen61Wessem1/4 M01:12:59
Laurie Munnecom43Wessem1/4 M01:12:59
Tim Suntjens29Linne1/4 M00:47:17
Jo Schoonbroodt70Maastricht1/2 M01:36:00
Bretzel Bretzlaff53Gangelt5 km00:23:23
Ernest Smit55Melick1/2 M01:40:31
Mariska Engels49Herten1/2 M01:52:43
Maxwell Bayer17Huizen1/4 M00:32:17
Bas Sonnemans44Herten5 km00:19:38
Bas Sonnemans44Herten1/2 M01:37:30
Ria van Montfort56Sint Joost5 km00:25:51
Jorden Vossen41Herten1/4 M00:48:34
Ron Vergoossen49Echt1/4 M00:46:49
Bert Laumen65Waldfeucht1/4 M00:53:50
Mark Pouls46Haelen1/4 M01:17:15
Marten Numan40Heerlen1/4 M01:17:15
Annemiek Bergh50Wessem1/2 M02:01:08
Jack Mestrom52Sint Odiliënberg1/2 M01:36:17
Martijn Daamen42Sint Odiliënberg1,5 km00:09:09
Jeroen43Melick1/4 M00:47:40
Rob K51Sint Odilienberg1/4 M00:57:00
Maurice Eberson54Roosteren5 km00:20:00
Inge Thijssen28Sittard5 km00:29:38
Marcel Janssen44Posterholt1/2 M01:36:17
Jadranka Lekic39Roermond5 km00:26:05
Yvonne Smeets55Echt1/2 M02:08:02
Anne Beckers38Waldfeucht5 km00:31:49
Steffan Beckers41Waldfeucht1/2 M01:55:22
Roel Reumkens51Posterholt1/4 M00:56:26
Maria Wirtz48Waldfeucht1/2 M01:49:53
Robert Jacobs48Posterholt1/4 M00:52:06
Hannie de Caluwe58roermond1/4 M00:51:53
Roel willems49Herten1/4 M01:00:05
Frank Veugen55Munstergeleen1/4 M00:58:13
Kim Golsteijn39Maasbracht1/2 M02:24:05
Jan Suylen57Roermond5 km00:29:10
Jack van Montfort57Sint Joost5 km00:42:06
Monique Kerpen55Roermond-Maasniel5 km00:29:03
Gerda Peeters Delauw68Venray1/4 M01:00:29
Patricia Stratmann42Geilenkirchen5 km00:29:00
Christopher Landwehr49Kevelaer1/2 M02:46:43
Louis Simons40Sint Odilienberg1/4 M00:48:16
Annsophie Landwehr16Kevelaer5 km00:26:32
Huub den Rooijen61Sint Odilienberg1/4 M00:55:30
Geert Hermans38Sint Odilienberg5 km00:20:44
Henk Weerts63Born1/4 M01:07:05
Liesbeth De Wijs59Bunde5 km00:33:32
Chenhao Zhou25Tilburg1,5 km00:07:02
Theo Custers61Bunde5 km00:26:14
Wim Verstappen42Echt1/2 M01:54:07
Holger Jache37Heinsberg5 km00:30:36
Ralf Jenniskens44Beegden1/2 M01:59:24
Robert Wilms54Roermond5 km00:24:43
Bretzel Bretzlaff53-5 km00:23:23
Paul Wirtz18Waldfeucht1/4 M00:49:25
Valentin Wirtz20Waldfeucht5 km00:24:08
René Broens65Hingen Echt1/2 M01:55:54
Willem Wirtz16Waldfeucht5 km00:32:21